Tadilat tamirat ustası

Tadilat tamirat ustası

tadilat-tamirat-ustasi
Contact Author
ToolBox

1,114 Views

0 Comments

Print this page

Add Favorites

Tadilat tamirat ustası

Çağrı Merkezimiz 0543 353 61 60

Moloz Taşıma Merkezi Duvar Yıkım Kırım Ustası Nakliyat İşleri

Moloz hattı; tüm tadilat tamirat yıkım işleriniz sonucu oluşan moloz atıklarınızı alarak çalışma yapılan alanı temiz bir şekilde tarafınıza teslim etmektedir.
İstanbul moloz hattı ; çuvallı moloz alımlarında bölgedeki atıkları düzenli bir şekilde toparlayarak çuvallama yapmaktadır, çuvallama işleminden sonra molaz ve adıklarınız alınıp bölge temiz bir şekilde size teslim edilmektedir.
İstanbul moloz hattı ; Çuvalsız moloz alımında ise bölgedeki tüm moloz atıkları alınarak bölgenin müşetriye temiz hade teslim edilmesini içermektedir.

Talep oluşturmak için bize ulaşın. 0543 353 61 60

Bize Ulaşın

Tamirat ve dekorasyon işlerinizde kaliteli malzeme ve profesyonel işcilik ile hizmetinizdeyiz küçük büyük iş ayrımı yapmadan istanbul anadolu ve avrupa yakasında tadilet, tamirat ve dekorasyon işleri yapılır.
Dekorasyon firmamız istanbul içi ücretsiz keşif ve fiyat teklifi vermekteyiz

Kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlar için bizi tercih ediniz.

Firmamız dış cephe boya, ev boyama, oda boyama, mutfak banyo tadilatı, bina tadilatı, yazlık ev boyama, elektrik tesisatı, su tesisatı arıza ve tamir hizmeti, mantolama, dış cephe kaplama, kalebodur ve fayans onarım ve uygulama hizmeti tüm istanbul'da hizmet vermekteyiz.

Çatı tamiri ve çatı tadilat işlerinizde hizmetinizdeyiz akan çatı tamiri, yazlık çatısı, bina çatıları, fabrika çatıları tamir ve tadilat işleri yapılır. Yeni çatı ve çatı tamiratında hizmet vermekteyiz.

Website Link Visit Link Here
Category

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


8 + 9 =

google-reklam-iru