Moloz Atımı

Büyük şehir belediyesi moloz hattı.Molozlarınız ister çuvallı ister çuvalsız bir şekilde bulundukları bölgeden alınarak moloz atım alanlarına nakliye edilmesi işlemleridir.Molozun kaç çuval olduğu kaç araç olduğu gelen saha ekibi tarafından incelenir ve talebiniz doğrultusunda taşıma işlemine başlar.Daha temiz bir çevre için bize ulaşın.

Alo moloz hattı

Yıkım Kırım

Tüm yaşam alanlarınızda yapacağınız değişiklikleri daha kolay daha aktif kullanım alanları oluşturmak istediğinizde duvarların kırımı beton kırımı işlemlerini kapsamaktadır,Uzman ekibimizin incelemeleri sonucunda tarafınıza çalışmanın içeriği ile alakalı olarak daha net bilgiler veriecektir ve uygunluk durumuna görede gerekli değişiklikler yapılacaktır.

Yıkım Kırım

Kilit taşı parke taşı kaldırım taşı

İstanbul'un tüm bölgelerine Kilit taşı parke taşı kaldırım taşı uygulamaları yapılmaktadır.Web sayfamızdaki iletişim bilgileri üzerinden talebinizi ilettiğinizde bölgenize en yakın usta servisimizi yönlendirip çalışma yapılacak alanın fiyatlandırma bilgisi yapılacak, uygun gördüğünüz taktirde çalışma yapılacaktır.Kilit taşı ustası parke taşı ustası kaldırım taşı uygulama ustası

Çatı Ustası

Çağrı Merkezimiz 0543 353 61 60

Kilit taşı parke taşı kaldırım taşı uygulama ustası fiyat bilgisi için bize ulaşın Moloz Taşıma Merkezi Duvar Yıkım Kırım Ustası Nakliyat İşleri

Moloz hattı; tüm tadilat tamirat yıkım işleriniz sonucu oluşan moloz atıklarınızı alarak çalışma yapılan alanı temiz bir şekilde tarafınıza teslim etmektedir.
İstanbul moloz hattı ; çuvallı moloz alımlarında bölgedeki atıkları düzenli bir şekilde toparlayarak çuvallama yapmaktadır, çuvallama işleminden sonra molaz ve adıklarınız alınıp bölge temiz bir şekilde size teslim edilmektedir.
İstanbul moloz hattı ; Çuvalsız moloz alımında ise bölgedeki tüm moloz atıkları alınarak bölgenin müşetriye temiz halde teslim edilmesini içermektedir.

Talep oluşturmak için bize ulaşın. 0543 353 61 60

Bize Ulaşın

Hizmet verdiğimiz alanlar

cati-aktarma
ahsap-cati-yapimi-fiyatlari

Ahşap çatı aktarma çatı yapımı

  • 1,507 user views 0 reviews

Çağrı Merkezimiz 0543 353 61 60

alci-siva-kartonpiyer-ustasi

Alçı sıva kartonpiyer ustası

  • 651 user views 0 reviews

Çağrı Merkezimiz 0543 353 61 60

Parke taşı kilit taşı Kaldırım taşı diğer adıyla aşık taşşı olarakta bilinen zemin taş döşemesi yapımı uygulama ustası Kilit taşı döşeme firması kilit taşı döşeme işi refeanslarımızı inceleyin

Kaldırım taşı yapımı uygulama ustası Kilit taşı döşeme kilit taşı döşeme ustası kilit taşı döşeme fiyatları kilit taşı uygulama ustası Moloz hattı; tüm tadilat tamirat yıkım işleriniz sonucu oluşan moloz atıklarınızı alarak çalışma yapılan alanı temiz bir şekilde tarafınıza teslim etmektedir.
İstanbul moloz hattı ; çuvallı moloz alımlarında bölgedeki atıkları düzenli bir şekilde toparlayarak çuvallama yapmaktadır, çuvallama işleminden sonra molaz ve adıklarınız alınıp bölge temiz bir şekilde size teslim edilmektedir.
İstanbul moloz hattı ; Çuvalsız moloz alımında ise bölgedeki tüm moloz atıkları alınarak bölgenin müşetriye temiz hade teslim edilmesini içermektedir.

Kilitli parke taşı Farklı farklı renk seçeneklerinin yanı sıra bir çok farlı modeller de de üretilen kilit taşı otopark ve diğer dış mekanlarda betona alternatif olarak uygulanmaktadır. Beton mu kilit taşı mı ? hangi si daha uzun ömürlü ve estetik olacaktır. Elbette kilitli parke taşı uygulamasının avantajları

kilit-tasi-doseme-uygulama-ustasi-fiyatlari

kilit-tasi-doseme-uygulama-ustasi-fiyatlari

başta ekonomik olmasının yanı sıra dayanıklılık açısından beton her ne kadar daha sağlam olarak görülse de meydana gelecek küçük çatlaklıklar zamanla büyük boyutlara ulaşacak tamir harçları geçici çözüm olsa da her geçen gün dağılmalar devam edecektir. Kilit taşı çalışmasında ise TSE belgeli iso 9001 belgeli olan kilit taşı çeşitleri beton kadar sağlam ve çatlama, kayma, çökme, kırılma gibi sorunlarda ise ekonominize zarar vermeden aynı parke taşını çok kolay bir şekilde değiştire bilirsiniz.
Yapılan tadilatlarda ise değişme izi tamir izi kalmayacaktır. Parke taşı çeşitleri elips taşı, dekor parke taşı, S taşı gibi farklı ebatlarda farklı renklerde parke taşı çeşitleri bulmak mümkündür. Saydığımız bu parke taşı çeşitleri genelde 6 cm ve 8 cm kalınlığında 20 cm uzunluğunda üretilmesinin yanı sıra kırmızı, beyaz, gri, sarı, siyah gibi bir çok renk seçenekleri ile de uygulanacağı mekanın görünümü oldukça güzel bir hal alacaktır.

KİLİT TAŞI ZEMİNİ VE DAYANIKLILIK

Kilitli parke taşı döşemesi yapılacak mekan ne amaçla kullanılacak ? Otopark alanın altında kapalı garaj depo vs gibi alanlar var mı ? ve otopark alanına girecek olan araçlar ağır tonajlı mı? Bunların yanı sıra İstanbul  kilit taşı uygulanacak zeminimiz toprak ve otopark amaçlı kullanılacak ise mutlaka çökmeler meydana gelecektir. onun İstanbul  kilit taşı döşemesi yapılacak alanımıza çökme yapmaması için beton atılması ya da mıcır serilmesini tavsiye ediyoruz.

İstanbul kilit taşı parke taşı döşeme

İstanbul kilit taşı parke taşı döşeme

Kilit taşı ustası: her birisi özenle seçilmiş parke taşı ustalarımız iş ahlakı çerçevesinde sizlere

kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kilit taşı fiyatları: son derece ekonomik olan kilit taşı çeşitleri İstanbul içersin de 1 m2 si malzeme + işçilik şeklinde 25 TL olarak fiyatlandırılmış dır.Güncel fiyat bilgisi için bize ulaşın.İstanbul  m2 ye ve alanlara ve ilçelere nakliye ye göre farklılık göstere bilir.

Renkli parke taşı: sarı, kırmızı, beyaz, gri farklı renklerde kilit taşı renkleri ile uygulamalarınızı süsleye bilirsiniz.

İstanbul  kilit taşı: İstanbul  kilit taşı satışı ve uygulama işlerinde yaklaşık 10 yıldır. Hizmet veren firmamız kilit taşı dışında diğer çevre düzenleme işlerinde de sizlere hizmet veriyor.

İstanbul  KİLİT TAŞI USTASI VE DÖŞEMESİ

Uygulaması tamamen ekip işi olan parke taşı döşemesi yorucu olduğu kadar profesyonellik gerektirir. döşeme esnasında dikkat edilmesi gereken belirli başlı bir çok nokta vardır. Bunların en önemlisi de elbette su giderleridir. Kilit taşı döşemesinden sonra taş üzerinde kapı önünde su birikmesini iş verende kilit taşı ustası da istemez elbette onun için kilit taşı uygulaması için profesyonel bir usta seçmeniz ya da anahtar teslimi yapan sağlam bir firma işle çalışmanız nokta atışı olacaktır

Parke taşı döşemesi yapılacak alan tesviye yapılarak arındırılır.

Toz serilerek gerekli meyil çalışması yapılır.

kilit taşı döşeme işleminden sonra silindir vurularak taşlar düz bir hale getirilir.

kaldırım taşı parke taşı kilit taşı uygulama ustası

kaldırım taşı parke taşı kilit taşı uygulama ustası

BORDÜR TAŞI DÖŞEMESİ VE FİYATLARI

Standart bahçe bordür taşlarının dışında kara yolları bordürü ve diğer mekanlarda uygulanan 70 cm uzunluğunda ki bordür taşları vardır. Bunların arasında en çok tercih edilen ise 50x20x10 ebatlarındaki standart bahçe bordür taşlardır. Uygulaması parke taşı gibi yorucu dur. İpler boylu boyunca çekilerek tesviye yapılır ve yastık betonu atılarak bordür taşları dizilmeye başlanır. Aynı hizada olması gerekir. Ve sonrasında derz dolgusu yapılarak ön ve arka harç laması yapılır

google-reklam-iru